Saygınlık Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda esenlik sorunları cihetiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin müstehap taraftarı Haysiyet Zerey’in ismi Timsah Otopark’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un müstehap taraftarı Haysiyet Zerey ismi çıktı Timsah Park’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki kafa mimarı olan Öz Saygı Zerey’in ismi planlı merasim ile Timsah Park Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının küşat törenine Komutan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Ökçe, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Erkin, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Yüce Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Çocuk Kulübü’ müjdesi

Açılışta konuşan Komutan Ömer Furkan Banaz, “Zer dostlar, zaman bizler üzere haddinden fazla değerli bir kardeşimizin ismini ölmezleştirmek üzere buradayız. Sevgili Itibar Zerey’i sizlere anlatmama tabiatıyla ister namevcut ancak bizler üzere önemini yorumlamak isterim. Canan kardeşimiz bu makro ongun uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, elan dolgunca daha güzelce amal çıkarabilmek için karış karış bu stadın değme yerini ölçüp biçmiş, üste sevdasına ailesini de katarak çok balaban amal yapmıştır. Bursaspor’umuzun daha bol konumlarda bulunması için projeler üretmiş hep ile da bunları paylaşmaya fert atmıştır. Buradan müjdesini birlikte yüklemek isterim kim sunu balaban arzusu Bala Kulübü ile ait çalışmalarımızın sonuç aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. Bursaspor ismini; cümle spor kamuoyu yoluyla hayranlık ile izlenen koreografileriyle, global ölçekteki fikirleriyle, genişlik önemlisi yürekten Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Itibar Zerey’i; inşallah burada mecmu taraftarlarımızın göreceği aynı noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Bağlanak ve beraberliğimizin sonsuz olmasını koskocaman Allahtan yalvarma ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: