Selim kadrolar benzeri ve baş başa Türkiye vizyonu yolunda yürüyor

YANLIŞSIZ Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Fırka’nin kuruluşundan bu yana mütenevvi kademelerde görev eden sevgili arkadaşları ve büyükleri ile biraraya gelmeye bitmeme ediyor.

YANLIŞSIZ Tümen Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev yapmış diyar başkanları, milletvekilleri ve şehremaneti başkanları ile toplantıda biraraya geldi. Toplantıya YANLIŞSIZ Tümen Genel Minval Organizasyon Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Münezzeh Yalın Kılıç, eski devir bakanlarından Faruk Çelik, önceki gün Bursa Büyükşehir Belediye Reisi Recep Altepe ve iklim yürütme yerleşmiş üyeleri birlikte katıldı. Kardeş Kardeş havasında gerçekleşen toplantıda mütekellim DÜRÜST Öğür Umumi Merkez Teşkilat Başbuğ Yardımcısı Günahsız Dalkılıç, Bursa teşkilatlarının halkla iç içe bakım anlayışı ve kuruluştan bugüne seçme kademeden DÜRÜST sevdalının birlikte hareket etmesi ile bu dönemde birlikte kat sayı işlere imza attığını belirtti. Temiz Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ‘Yüz Yüze Iştiyak Gönüle Bursa’ ziyaretlerinin ve düz çalışmalarının birlik Türkiye’deki DÜRÜST teşkilatlara kat sayı olmasının birlikte Bursa Halkı’nın ikbal, irade ve önerilerinin raporlanıp, çalışmaların bu görüşlere bakarak şekillendirilebilmesi için çok nadir olduğunu söyledi.

Öte yandan kuruluşundan bu yana DOĞRU Öğür’ye hizmet vermiş seçme kademeden düzenleme mensuplarını biraraya getiren bu tür toplantılar sayesinde AK Öğür’nin kurumsal hafızasının, milletin için mücahede anlayışları ile harmanlanarak Bursa’ya ve Bursa teşkilatlarına daha gani hizmetleri getiren enerji ve sinerjiyi sağladığını vurgulayarak, seçme dönemde AK Tümen’nin arz nazik enerji kaynağı olan Bursa teşkilatlarına teşekkürname etti.

AK Fırka Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’da kurulduğu günden bugüne milletin büzük ve desteği ile başarıdan başarıya koşan AK teşkilatların her bir bireyinin önemine aksan yaptı. Başkan Gürkan, Reisicumhur ve DOĞRU Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 21 yıldır Türkiye’yi her alanda kalkındıran ayrımsız hareketin mensupları adına seçkin dönemde olduğu gibi bu mehabetli süreçte da aynı ve birlikte çalıştıklarını belirtti. Gürkan, Türkiye Yüzyılı vizyonunun soğuk gücünün tekrar Bursa olacağını ifade ederek, bu yolda yanlarında giden bilcümle düzenleme mensuplarına ve desteklerini kendilerinden esirgemeyen Bursa Halkı’na teşekkürname etti. – BURSA

Share: