SELIM Parti’den CHP lideri Kılıçdaroğlu’na: Altılı masa Kılıçdaroğlu’yla beraber değil ama biz, onunla beraberiz, aday ol kardeşim

AK Öğür Takım Başkanvekili Bülent Turan , Çanakkale’deki say ofisinde gazetecilerle buluştu.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde kâin Bülent Turan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “altılı masa”dan namzetlik onayı almaması nedeniyle gerilmeye başladığını söyledi.

“SAÇMALAMAYA BAŞLADI”

Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’de politik bindi bulamadığını tabir fail Turan, şunları kaydetti:

“Bugün gördük kim Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, kişi partililerine balaban bire bir heyecanla ‘yanımda mısınız, değil misiniz’ demiş? Namzet olma ihtimali azaldıkça, toplumda değer bulmadıkça, altılı ganyan masada icazet almadıkça gerilmeye başladı, saçmalamaya başladı. Bir kayırıcı özlük ekibine, özlük partisine yanımda mısınız der mi? 11 yıldan beri genel başkansın, birlikte olmayanla hangi işin var? Sana güvenmeyenle hangi işin var? Seninle yürümeyenle hangi işin var? Aynı adam ekibine benimle misiniz der mi?”

ALTILI MASA OYUN CERRAR BIRAKTI

“O büyüklüğünde polemiklerin, oyunların, siyasi ahlaksızlıkların partisi haline geldiler ki, yapılan politik yanlışlarla, ahlaki sorunlarla, tartışmalarla gündeme geldiler kim artık umumi başbuğ ekibine benimle misin, değil misin diyor” değerlendirmesinde mevcut Bülent Turan, “Tıpkısı elan söylüyorum, bu ulus Kılıçdaroğlu ile beraber değil. Altılı masa Kılıçdaroğlu ile beraber değil. Amma biz, onunla beraberiz. Aday ol kardeşim. Gel, hodri yer, namzet ol. Bu milletin irfanında, vicdanında, izanında karşılığı olmadığını hep dünya görsün.” diye niteleyerek konuştu.Share: