SELIM Parti’li Aydemir’den Soma ve Gördes çıkarması

DOĞRU Tümen Manisa Saylav Misyon Aydemir, Soma ve Gördes ilçelerini mülakat ederek vatandaşlarla buluştu.

Soma’de Çarşamba günleri kurulan semt pazarını müzakere fail Misyon Aydemir, iş esnafı ve aksata fail vatandaşlarla sohbet etti, sorunları ve talepleri dinledi. Sonrasında Soma çarşı esnafını üstelik musahabe eden Aydemir, çarşı esnafı ve vatandaşlarla dahi bir araya geldi. Gördes Havuzlu Çarşı’bile de esnaf ve vatandaşlarla mülaki Aydemir, “Pandemi nedeniyle 2 yıldan beri milletimizle çok fazla bire bir araya gelememiştik, bu yıl TBMM’nin de sadık olduğu bu dönemde vatandaşlarımızla daha fazla tıpkısı araya gelebildiğimiz amacıyla kucaklaşabildiğimiz üzere mutluyuz” dedi.

Soma’birlikte Fehamet Hastanesi ile Kavşak ve Diş Sağlığı Merkezini bile mülakat fail Aydemir, hastanelerdeki hizmetler ve yaşanan mesail için bilgi aldı. Tedavi gören hastaları üstelik mülakat eden Aydemir hastalara esbak olsun dileklerini iletti. Muharrem Ayı olması nedeniyle YANLIŞSIZ Parti Soma Eş Kollarının düzenlediği alaca aş hayrına katılan Aydemir, Saylav Mehmet Uca Özkan ve partililerle gelişigüzel vatandaşlara aşure izzetüikram etti. Sektörlere dair sorunları ve talepleri uymak için bölüm ziyaretlerinde kâin Aydemir, Soma’da Nakliyeciler Odasını, Şoförler Odasını, Tecim Odasını ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını musahabe etti. Aydemir, Gördes’te üstelik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde bulundu.

Soma’de kanma önderleriyle ve partide elan önceki fariza almış kişilerle de bir araya gelen Aydemir, Günindi Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Soma Şubesi’ni ülfet etti. Aydemir’in bu ziyaretlerinde irtibat ve el birliği mesajları öne artık. Soma ve Gördes ziyaretlerinde toplumun bir nice kesiminden insanla bire bir araya gelen Aydemir, “DÜRÜST Öğür yerine bugüne büyüklüğünde bütün milletimizle kez yürüdük, imdi bile milletimizle alay malay kere yürümeye bitmeme edeceğiz” dedi.

Yatırımları yerinde inceledi

Gördes kaymakamlık ziyareti çerçevesinde tümen teşkilatıyla tıpkı araya gelen Aydemir, belediyeyi musahabe etti, sonrasında Kavim Bahçesi ile Kur’an Kursu ve Aplikasyon Camii projelerini durumunda inceledi. İlçe ve mahalle ziyaretlerinin bitmeme edeceğini ifade fail Aydemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize bakım önünde hep birlikte mütemadi çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Mebus Garaz Aydemir’e ziyaretlerinde, Gördes Belediye Reisi Muhammet Akyol, İl Komutan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Ahmet Erdoğdu, Soma İlçe Başkanı Erol Hürmetli, Gördes İlçe Başkanı Şevk Dilcan ile partililer zevcelik etti. – MANİSA

Share: