SELIM Tümen Eskişehir Saylav Günay’dan esnaf ziyareti

DOĞRU Tümen Eskişehir Milletvekili Emine Temiz Günay, Eskişehir’da esnafı mülakat etti.

Günay’ın bildirişim ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, Taşbaşı ve Hamamyolu Caddesi esnafını ülfet eden Günay, çalışanlarla dostça etti.

Açıklamada, görüşlerine kayran verilen Günay, pandemiyle dünya ülkelerinin konuşu kendisine mikro ayrımsız boğazdan geçtiği ve hele esnafın bunu bundan sonra hissettiğini bildirdi.

Günay, bugünkü ziyaretinde bu sürecin iri aynı ölçüde atlatıldığı ve normale dönüldüğünü belirterek şunları kaydetti:

“Yurtdışından yaz tatili üzere mevrut vatandaşlarımızın yaz döneminde piyasaya hayatiyet kattıklarını belirttiler. Yaşadıkları sıkıntılar varsa dile getirdiler. Hükümetimizden bekledikleri konular noktasında notlarımızı aldık. İstek ve önerilerini ilişik kurum ve kuruluşlar ile herhangi bir zamanki üzere paylaşmaya devam edeceğiz. Bu zor süreçte temas ve el birliği bilinci esnafımızda temas zaman olduğu üzere bugün bile var olmaya devam ediyor. Ülkemiz amacıyla göstermiş oldukları hassaslık amacıyla hepsine teşekkür ediyorum.”

Eş esnafla bile görüşen Günay, “Kadınlarımızı nerede görsem çok bahtiyar oluyorum. Onların hayatın zarfında faal ve ekonomik kendisine hem kendilerine hem ülkemize katkıları beni gelişigüzel devir heyecanlandırıyor. Sağduyulu yaklaşımları ve beni gördüklerindeki misafirperverlikleri meydan çalışmalarımda sunma bahtiyar olduğum anlar. Kadınlar dolgunca kim temas yerdeler ve gani ki varlar.” ifadesini kullandı.

Share: