Son zaman haberi! Fariza yaptığı hastanede geberik mevcut Mısır Yasemini abla için tören

ORDU’birlikte fariza yaptığı hastanenin tuvaletinde ölmüş mevcut hemşire Mısır Yasemini Çelebi (42) için, tören düzenlendi. Törende, hemşirenin meslektaşları gözyaşı döktü.

Olay, geçkin sabahleyin saatlerinde, Kalaba Üniversitesi Eğitim ve Araştırı Hastanesi’nde meydana geldi. Hastanede gümrük kolcusu olan bacı Yasemin Çelebi, gittiği tuvalette fenalaşıp, yere yığıldı. Tıpkı süre sonra tuvaletten alarm sesi duyuldu. Personel, kapının kilidini kırarak hatır girdi. Yerde gelişmemiş yatan Çelebi’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Yapılan incelemelerin ardından Yasemin Çelebi’nin donmuş bedeni, otopsi üzere sayrılarevi morguna kaldırıldı. Çelebi’nin değişmez ölüm nedeni, otopsi sonucunda belirlenecek

İki yavru annesi Mısır Yasemini Çelebi için, görev yaptığı hastanenin bahçesinde tören düzenlendi. Törene Çelebi’nin yakınlarının yanında, YANLIŞSIZ Fırka Cıvıl Cıvıl Mebus Dr. Şenel Yediyıldız, Kargaşa İl Esenlik Müdürü Dursun Tüzün, Kargaşa Üniversitesi Terbiye ve Araştırı Hastanesi Başhekimi Hakan Timur ile şifahane personelleri katıldı.’HEMŞİRELERİMİZ SAĞLIK CAMİAMIZIN KANATSIZ MELEKLERİ’İl Esenlik Müdürü Dursun Tüzün, törende yaptığı konuşmada, “Ebelerimiz, hemşirelerimiz esenlik camiamızın kanatsız melekleri. O acilde ve stresli bire bir yerde çalışıyordu. Hepimizin başı sıhhatli olsun. Bu törendeki üzere angajman ve el birliği içerisinde olalım. İşimizin stresini biraz azaltalım. İnşallah o cennetle mükafatlandırılacaktır” dedi.Hastane başhekimi Hakan Timur birlikte, “Burada Yasemin Çelebi kardeşimizi ahirete intikalinde akıbet yolcuğuna uğurluyoruz. Kendisi bu yapı altında binlerce hastanın tedavisinde bulunmuş, dertlerine ilaç ergin, acılarını dindirmiş bire bir âdem. Tığ çokça üzüntülüyüz. Allah yağmur eylesin, mekanı cennet olsun” dedi. DOĞRU Parti Kalaba Saylav Dr. Şenel Yediyıldız ise aileye ve keyif camiasına başsağlığı temennisinde bulundu.

Törende Yasemin Çelebi’nin görev arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadı. Çelebi’nin cenazesi yapılan duaların ardından toprağa büyümek için Dikence Mahallesi’ne götürüldü.

Share: