Tasarımcı Gözde Hareketli savaş ettiği kanser hastalığına yenik düştü

Amansız Hastalık çokça baskı, fert sıkan, moral bozan, caba gine edebilen tıpkı rahatsızlık. Zaman Türkiye; adamakıllı, taze, başarılı ve esas olarak çokça dinamik benzeri kadınını elan kanserden kaybetti.

Teferruatlı süredir kolay nesiç kanseriyle mücadele fail Emel Flaş Ateş Parçası zaman hayatını kaybetti.

Hastalanmadan 1 ay geçmiş ‘Sanatçı mağara Residence’ programı ile Hamburg’a gidip orada videoteyp ve nebatat üst konusunda ayrımsız işporta yapan Emel Flaş Hareketli ‘nin bildirme iri hayali iyileştikten sonra Hamburg’a yerleşmekti.

2006 yılında, daha 23 yaşındayken rahat nesiç kanserine yakalanan güre aynı kadındı Gözde. Yakalandığı sıkıntısız doku kanserini ise umum 9 sefer utkulu. Fakat talihsizliği peşini bırakmamıştı. Geçtiğimiz Ilkgüz ayında 10. el kansere yakalanan Emel Gözde Ateş Parçası bugün hayatını kaybetti.

RAHAT NESIÇ KANSERİ GENÇLERDE ELAN PENIS GÖRÜLÜYOR!
Yumuşak nesiç kanserlerinin yarısı çocukluk yaşında görülen atipik çizgili adale hücrelerinden kaynaklanan ve ender rastlanan kötücül tümörlerdir. Tümörlerin % 60’ı çocuklar, bacaklar ve kalçada, % 20’si göğüs ve batında, kısaca % 10’u de baş ve boyunda görülmektedir. Farklı dokulardan kaynaklanmalarına rağmen genellikle belli belirsiz nesiç kanserlerinin belirtileri benzerdir. Tümör hafif dokuda büyüdükçe, şişme ya üstelik yumrulara sebep kabil. Elan bilahare, sinirler ve adaleler konusunda güçlük uygularsa dert yaratabilir.

Share: