TOKİ 20 İlde 204 İş yeri engelsiz artırmayla satışa çıkaracak

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Bölük İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hisse senedi yerini 1 Ilkgüz’dahi ayan artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi kalkmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara iri punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar için internet üzerinden online namına da çıplak artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlangıçta, 120 kamer önel, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

açık artırma 1 Ilkgüz’birlikte yapılacak

Kemiksiz artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Ayan artırmaya ilgilendiren bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası SAVUŞMAK ve T.C. Ekincilik Bankası ATLATMAK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların kül şubeleri tarafından akseptans edilecek.

Satışla ilişik tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: