Trafik ekipleri depremzede çocukların yüzlerini güldürdü

Gidiş Geliş ekipleri depremzede çocukların yüzlerini güldürdü

MUĞLA Muğla İl Inanma Müdürlüğü’ne ilişkin Trafik Tescil ve Fal Ofis Müdürlüğü ekipleri depremzede çocuklara trafik etkinliği düzenledi.

Muğla İl Güvenlik Müdürlüğü’ne sınırlı Gidiş Geliş Tescil ve Denetleme Ofis Müdürlüğü ekipleri marifetiyle Muğla Yüreklilik Yurtlar Kurumuna mecbur Turgut Reis Bey Eş ve Kız Mektepli Yurdundaki anasınıfında eğitim bilimi gören depremzede öğrenciler ile alay malay gidiş geliş kurallarına ait ahenktar mini gidiş geliş platformunda trafikteki temel davranış biçimleri Kanka Polis Güçleri maskotunun katılımıyla kılgılı adına yapıldı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğüne ilişkin Trafik Tescil ve Denetleme Büro Müdürlüğü ekipleri depremzede çocuklara şaşırtı armağan olarak kız öğrencilere süt kuzusu, ayvaz öğrencilere polis aracı, oyuncak verildi. Öğrencilere eşlik fail annelerin 8 Mart Acun Kadınlar Günü’nü kutladı.

Muğla İl Güven Müdürlüğü’ne tutkun Trafik Tescil ve Fal Büro Müdürü Burcu Avcı yaptığı açıklamada, “Muğla Trafik Tescil ve Denetleme ofis ekibi namına Turgutreis yurdumuzda kısaca 90 öğrencimize depremdeki yaralarımızı gelişigüzel yutmak ve dönem bir olma günü diye, gidiş geliş polisi arkadaşlarımızla çocuklarımıza uzaktan kumandalı makine ve süt kuzusu verdik. Velilerimizin Kadınlar Günü’nü dahi kutladık. İnşallah hep gelişigüzel depremin yaralarını saracağız” dedi.

Share: