Trafik ekipleri depremzede çocukların yüzlerini güldürdü

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’ne ilişkin Gidiş Geliş Tescil ve Fal Ofis Müdürlüğü ekipleri depremzede çocuklara trafik etkinliği düzenledi.

Muğla İl Güvenlik Müdürlüğü’ne vabeste Trafik Tescil ve Denetleme Bölüm Müdürlüğü ekipleri eliyle Muğla Yüreklilik Yurtlar Kurumuna ilişkin Turgut Resi Bey Koca ve Kız Mektepli Yurdundaki anasınıfında eğitim bilimi gören depremzede öğrenciler ile birlikte trafik kurallarına ilişik ağır ezgi mini trafik platformunda trafikteki anne tutum biçimleri Kanka Polis Güçleri maskotunun katılımıyla kullanışlı namına yapıldı. Muğla İl Itimat Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri depremzede çocuklara sürpriz ihsan yerine kız öğrencilere süt kuzusu, koca öğrencilere polis güçleri aracı, oyuncak verildi. Öğrencilere zevcelik fail annelerin 8 Mart Acun Kadınlar Günü’nü kutladı.

Muğla İl Güvenlik Müdürlüğü’ne bağlı Gidiş Geliş Tescil ve Bakı Yazıhane Müdürü Burcu Avcı yaptığı açıklamada, “Muğla Gidiş Geliş Tescil ve Bakı ofis ekibi olarak Turgutreis yurdumuzda yaklaşık 90 öğrencimize depremdeki yaralarımızı alay malay kısaltmak ve periyot bir olma günü diye niteleyerek, gidiş geliş polisi arkadaşlarımızla çocuklarımıza engin kumandalı makine ve süt kuzusu verdik. Velilerimizin Kadınlar Günü’nü de kutladık. İnşallah bütün birlikte depremin yaralarını saracağız” dedi. – MUĞLA

Share: