Türkiye’nin konuştuğu Çokluk Muhammet’ten sevindiren bilgelik! Metin tıpkısı şekilde kilogram alıyor

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki gübür evden kurtarıldıktan sonradan AÜ Hastanesi’nde otama gören Toplama Muhammet A.’nın (9)serencam durumuyla ilişik bilgi verdi.

“KİLO ALIMI İSTEDİĞİMİZ GİBİ”

Muhammet’in gayet bol olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Özkan, “Bilcümle çabalar sonucunu verdi. Esenlik kendisine hiçbir sıkıntısı bulunmayan. Kalorileri kısıtlı ama gelen bütün tabağı son noktasına kadar tüketiyor. Kilogram alımı istediğimiz kabilinden, çıktı kalpte, böbrekte, karaciğerde her sıkıntısı yok. Sağ Esen ilgili hiçbir sıkıntımız namevcut ama bibi duruluk açıklık strateji etmemiz gerekiyor, zira zaten evolüsyon geriliği var, onu de şipşak aşmasını beklemiyoruz” dedi.

“20 KİLOYA ULAŞTI”

Arz şişman sıkıntının psikiyatrik rasat olduğunu tamlayan Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Psikiyatrik gözlemi de haddinden fazla yoğun olmakla bu arada tekrar devam edecek, galiba ati süresince akıllıca benzeri zamanda taburcu edeceğiz. Taburcu geçmek için kamu zaman söyleyemiyorum. Bu yavru anlaşılan ilk etapta devlet denetimine geçeceği üzere, orada akla yatkın aynı düzlem hazırlanıyor. O ortam amacıyla bilgi bekliyoruz. İlk geldiğinde 17 kiloydu, şu anda 20’ye yaklaştı. Taburcu olduktan bilahare birlikte elbette çokça kalın göreceğiz. Azamet gerçekli ki uygun tıpkı yassı hazırlayacaktır. Akla Yatkın ortamda kendini güvende hissetmesi, hem bedenî hem psikiyatri sağlığını izleme etmeye bitmeme edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.Share: