Uluslararası geri hizmet şirketi Blue Water Shipping İstanbul ve İzmir’e büro açtı

Danimarka merkezli arsıulusal lojistik şirketi Blue Water Shipping, Türkiye’ye yatırım kararı almasının peşi sıra İstanbul ve İzmir’üstelik iki ofisiyle servis sunmaya başladı.

Blue Water Shipping’ten yapılan açıklamaya göre, 1972’üstelik Danimarka’da kurulan, acun çapında 70 ofisi ve 2 bin çalışanı mevcut müşareket, yıpranmamış yatırımları doğrultusunda Türkiye pazarına giriş yaptı.

Küresel anlamda çağdaş ve entegre lojistik çözümleri sunan iştirak, müşterilerine deniz, demir, hava, kara yolu taşımacılığının birlikte aceleci kurye servisi, liman hizmetleri, ısı kontrollü nakliyat, proje ve fuar taşımacılığı hizmetleri üstelik sunuyor.

“Türkiye’bile üretimle gelişigüzel arsıulusal tecim dahi çoğalma gösteriyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Blue Water Shipping Global Direktörü Palle Kamstrup, şunları kaydetti:

“Sonuç iki yılda küresel hazırlık zinciri gereksinimleri, sığa sıkıntısı ve faziletkâr navlun oranlarından kaynaklanan zorluklarla beraber, anbean elan fazla ortaklık pazara yakın kök arayışına girdi. Türkiye’de üretimle birlikte uluslararası tecim dahi artım gösteriyor. Bu alanda erdemli birinci sınıf geri hizmet bakım ve çözümlere müteveccih küsurat aynı talep olduğunu görüyoruz. Sektördeki konumumuza, bilgelik birikimimize ve deneyimimize inanarak, Türkiye’deki iki kullanılmamış lokasyonumuzun bize mefret bir alım satım erişimi sağlayacağından eminiz.”

Şirketin Türkiye Umumi Müdürü Alper Hak bile İstanbul ve İzmir’deki ofislerin, Blue Water Shipping’in nema yolculuğunu güçlendireceğini ve pazarda cesim roller üstleneceğini rapor etti.

Şirketin kıvrak değerleri sebebiyle geri hizmet pazarında güvenli ve nitelikli bakım ihtiyacını karşılayacaklarını vurgulayan Doğruluk, “Domestik ve uluslararası ilişkileri güçlü olan benzeri ekiple, inanılır tedarikçiler ile beraber, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda yeryüzü ülkü çözümleri sunmaya başladık.” değerlendirmesini yaptı.

Share: