VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Ruh Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini tasarruf etmek amacıyla sürdürdüğü projeleri gitmek için toplandı.

Türkerler Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Holding yöneticileri, VEDAŞ Umumi Müdürü, Denetim Kurulu Başkanı, direktörler, müşareket müdürü, hususiyet müşaviri, diyar ve ekip müdürleriyle art düzey süreç yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde ruhlu 2 milyonu çok nüfusa ve yaklaşık 800 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daim ıslah etmek için hayata geçirdiği projeleri şirket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Ortaklık Müdürü Emrullah Okuducu tarafından yapılan toplantı sunumunda; yatırım projeleri, pres faaliyetleri ve habersizce elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede devam fail toplumsal baskı projeleri için katılımcılara bilgelik verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede mevcut Türker; “Cıvıltı dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı kritik bir görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne büyüklüğünde mucibince adına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar hizmet kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde hayat dolu nadir halkımızın memnuniyetine de güçlük ediyor. Halkımıza sunduğumuz hizmet kanallarını mükemmelleştirmek amacıyla tam çalışanlarımızın büyük benzeri motivasyonla ve efdal gravite bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: