Vekil Kasapoğlu, İzmir Toyluk ve Envestisman Değerlendirme Toplantısı’na katıldı

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, İl Toyluk ve Envestisman Değerlendirme Toplantısı’na başkanlık etti.

Valilikte gerçekleştirilen toplantıda kentteki gençlik ve spor yatırımları değerlendirildi.

Bakan Kasapoğlu, toplantının arkası sıra gazetecilere yaptığı açıklamada, kentte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bugün kent merkezi ve ilçelerde yürütülen projeleri durumunda inceleyeceklerini anlatım eden Kasapoğlu, şöyle dedi:

“Hem gençlik çalışmalarımızı hem spor yatırımlarımızı, faaliyetlerimizi hep birlikte hem denetlemiş olacağız hem de çıtayı yukarı transfer gayretlerimizi devam ettireceğiz. Benzeri zamanda benzeri darülfünun sezonundayız biliyorsunuz. Türkiye’deki sınırlı altyapımızı bu sene rekor seviyeye ulaştırdığımız kabil yine İzmiri’mizde yavaş bir sıkı altyapısı ilerlemesi katettik ve gine bugün onunla ilişik kullanılmamış yurtlarımızdaki akıbet rötuşlarımızı bu anlamda takip edeceğiz.”

Öğrenciler üzere cemi Türkiye genelinde ateşli benzeri say yürütüldüğünü kaydeden Kasapoğlu, şöyle bitmeme etti:

“İlk safha itibarıyla yüzdelik 80 nizam oranı var. Bu, değme güzeşte aktarılma artıyor. Bu kamer içerisinde inşallah ikinci faz rejim sonuçlarını birlikte sizlerle paylaşacağım. Ayrımsız yandan yıpranmamış projeler çabuk benzeri şekilde devam ediyor. Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta 105 kullanılmamış ensiz açılışını gerçekleştirmiştik amma durmuyoruz sürekli aha zaman bile göreceğiz, bire bir yandan küşat gerçekleşirken ayrıksı yandan devam fail çalışmalar var, inşaatlar var, projeler var. Türkiye genç odaklı siyasetini, tüvana odaklı, eser odaklı bakım siyasetini gelişigüzel geçen dönüş yukarılara taşıyor.”

Kasapoğlu, elan sonra İzmir Valisi Zor Selim Köşger, SELIM Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve özge ilgililerle Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nı ziyaret edip, esnaf ve ahzüita yapanlarla ahbapça etti.

Share: