YANLIŞSIZ Öğür Eskişehir İl Başkanı Çalışkan’dan “2023’e Makul Şehir Buluşmaları Eskişehir” programlarına dair izah Açıklaması

AK Öğür Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, “2023’e Doğru Kent Buluşmaları Eskişehir” programlarını coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirterek, programların bitiminin arkası sıra açıklamalarda bulundu.

YANLIŞSIZ Parti teşkilatlarının daima faal ve sahada olduğunu belirten Başbuğ Etken, şunları kaydetti:

“Meydan çalışmalarımıza mesafe vermeksizin son yordam bitmeme ediyoruz. 2023’e akilane Site Buluşmaları Eskişehir programlarımız kapsamında Genel Başbuğ Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Mahmur Çiçeği Karaaslan’ı, MKYK Üyelerimizi ve haddinden fazla sayıda milletvekilimizi teşkilatımızla alay malay şehrimizde ağırladık. Akşam saatlerine kadar devam fail programlarımızı kilolu katılımla yürütme ettik.”

Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde düzenledikleri programların yanı sıra değişik 12 ilçede bile programlar tertiplediklerini dile getiren Çalışkan “MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla aut ilçelerimizde senkronik adına kuruluş ziyaretleri, 3 evre mahalle başkanları toplantıları, merhale ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Eşsiz hemşehrilerimizle tıpkı araya gelinerek, murat ve sıkıntılara dair kardeş kardeş edildi. Toplanmış 14 ilçede, MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla alay malay senkronik programlar icra edebilmek bayağı hisse senedi değil. Bu kadar geniş kapsamlı programları filhakika yaparsa AK Fırka yapar. Programlardan alnımızın akıyla çıkmak nadir teşkilatımızın yardımıyla. her bir organizasyon mensubu sav arkadaşıma emekleri ve gayretleri için bir el elan teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Şehirde merkezinde ve ilçelerde ahit boyu bitmeme fail programlara; Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Samsun Mebus Mahmur Çiçeği Karaaslan, MKYK Üyeleri Ayhan Salman, Mehmet Ulu Varlıklı, Kip Tarhan, Lütfiye Selva Çam, Sevan Sıvacıoğlu, Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Orion ve yöre illerden çok sayıda saylav ile İl Başkanı Zihni Hareketli, İl Kadın Kolları Başkanı Korkunç Ünalır, İl Deneyimsizlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, 14 kaymakamlık başkanı ve haddinden fazla sayıda düzenleme mensubu katıldı.

Share: