YANLIŞSIZ Öğür Muş Saylav Balkır, Malazgirt’te partililerle buluştu

AK Parti Muş Saylav Mehmet Tehlikesiz Parıltı, Muş’un Malazgirt ilçesinde partililerle tıpkı araya geldi, ziyaretlerde bulundu.

Beraberindeki heyetle DOĞRU Tümen Malazgirt İlçe Başkanlığında partililerle görüşen Parıltı, seçimden evvel projelerinin düz aldığı ayrımsız kitapçıkla halkın karşına çıktıklarını söyledi.

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Kızıl ile kitapçıktaki projelerden birçoğunu hayata geçirdiklerini ifade fail Balkır, şöyle konuştu:

“Hemen minibüs terminalimiz kaldı. Onu birlikte çokça kısa zamanda hayata geçireceğiz. Seçimlere kestirmece 6 kamer gibi bodur aynı süre var. Bu sürede birlik birimlerimizle canla başla çalışmalıyız. Hepinizin da bildiği gibi çokça uzun süren tıpkısı salgın dönemi oldu. Bu dönemde çok çok gelip gidemedik ilçemize. Çokça şükür salgın bitti, tığ dahi ziyaretlerimize başladık. Hizmetlerimiz artarak devam ediyor. Hastanemiz andıran zamanda faaliyete geçecek. Malazgirt ilçemizin doktor sorununu çözdük çokça şükür.”

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın’ı birlikte müzakere ederek icraat karşı vukuf kayran Parıltı’e, Hasköy Şehremini Hikmet Karayel, Muş İl Genel Meclisi Başkanı Sait Sebep, SELIM Öğür İlçe Başkanı Kenan Bahir ve kurum üyeleri katıldı.

Share: