Yunusemreli güreşçilerden 3 yürek ve 23 madalya

Yunusemre Belediyespor’un güreşçileri, Manisa’nın aile sahipliğinde düzenlenen İllerarası Grekoromen Teşvik Turnuvası’nda kupa ve madalyaları topladı.

Yunusemre Belediyespor’un güreşçileri, Manisa’nın sülale sahipliğinde Muradiye Spor Salonu’nda birleştirme edilen İllerarası Grekoromen Güreş Turnuvası’nda fırtına kadar esti. Mavi-beyazlı güreşçiler, U11-U13-U15 kategorilerinde yapılan müsabakalarda bütün 3 kupa ve 23 madalya kazandı. Yunusemreli güreşçiler, Muradiye Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda U11’de 3 altın, 3 gümüşle takım halinde ikinci olurken, U13’te 3 zer, 6 sim ve 2 bronz madalya ile bando halinde böke oldu. Liyakatli güreşçiler sonuç günde yapılan U15 müsabakalarında da 6 madalya ile topluluk halinde üçüncü oldu.

Yunusemre Belediyespor Güreş Antrenörü Ömer Rona, pir ayrımsız turnuvayı geride bıraktıklarını belirterek, “Bize bu imkanları sunan Yunusemre Belediye Reisi Dr. Mehmet Çerçi’ye, Manisa Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’e, Kulüp Başkanı Arif Alkan’a, Yunusemre Belediyesi Cahillik ve Spor Hizmetleri Müdürü Abdullah Duygusal’a, Ferdi Branşlardan Sorumlu Koordinatör Güliz Onater’e teşekkürname ederiz. Çocuklarımıza faaliyet veren değerli hocalarımız Maksat Bozkurt, Emrah Mütebessim, Uğur Can, Yakup Kamal ve Hamza Kâfi ile iki periyot boyunca eksiksiz sportmen antrenör ve misafirlere bizleri ağırlayan Yunusemre Belediyesi’ne antrparantez teşekkür ederiz” dedi. – MANİSA

Share: