Başöğretmen Turan, depremzedelerin acılarına ortak oldu

Didim ilçesinde depremzede aileler ile görüşerek acılarına ortak olan Okumuş Ev ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan, “Devletin yekpare kademeleri ile yanınızdayız” dedi.

Kahramanmaraş Depremi’nin yaraları sarılmaya çalışılırken, Kültürlü’bile misafir edilen depremzedelere da destek olmak için Ziyalı Valiliği koordinesinde çalışmalar sakır sakır bitmeme ediyor. Bu çerçevede Didim ilçesine giden Münevver Familya ve Içtimai Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan, depremzede aileler ile görüşerek acılarına kuma oldu.

Depremzede ailelere ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten müdür Turan, ihtiyaçların karşılanması noktasında Aydınlık Valiliği koordinesinde titizlikle çalışıldığını ifade ederek, devletin yekpare kademeleriyle depremzedelerin yanında olduklarını belirtti. Başmuallim Turan, ziyarette çocuklarla birlikte yakından ilgilenerek moral oldu.

Konu ile ait Görgülü Eş ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İl Müdürümüz Ömer Turan Zelzele sebebi ile ilimize mevrut Didim ilçemize yerleştirilen vatandaşlarımızı konuşma ederek, acılarına kuma olduğumuzu Karı ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü adına herhangi bir antlaşma yanlarında olduğumuzu herhangi bir tip dava ve taleplerinde devletin mecmu kademeleri ile yanlarında olduğumuzu belirtti. Rabbim bu tarifsiz acıyı yeniden yaşatmasın bu aziz milletimize” ifadelerine kayran verildi. – AYDIN

Share: