ESO Başkanı Kesikbaş’tan Cumhuriyet Bayramı mesajı

Eskişehir Endüstri Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Cumhuriyetimizin Türk hususi sektörünün önünü açtığını ve gelişmiş ekonomilerle rakiplik edilebilir aynı düzeye gelmesinde sunu büyük kazanımlardan biri olduğunun bilincindeyiz” dedi.

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bire bir mülahaza yayımladı. Cumhuriyetin 99’uncu yılını gelişigüzel kutlayabilmenin gururunu yaşadıklarını tabir eden Kesikbaş, cumhuriyetin eşitliği ve adaleti sağlamakta demokrasinin temelini oluşturduğuna vurgu yaptı. Cumhuriyetin arz kıymetli emanet olduğunu belirten Kesikbaş, “İş dünyasının birer üyesi adına cumhuriyetimizin Türk özel sektörünün önünü açtığını ve mütekâmil ekonomilerle rekabet edilebilir düzeye gelmemizde ise genişlik kocaman kazanımlardan biri olduğunun bilincindeyiz” ifadelerini kullandı.

“29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun” diyen Kesikbaş mesajında, “Iri Önder Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk ilkin oluşmak için cumhuriyetimizin bugünlere ulaşmasını sağlayıcı kızıl cesamet büyüklerimizi ve İstiklal Savaşı’mızın şişman kahramanlarını içtinap etmek ile anıyoruz” ifadelerine saha verdi. – ESKİŞEHİR

Share: