Güney Afrika takımlarından Clarewood JPM’nin adı Cape Town Antalyaspor oldu

Antalyaspor’un Cenup Afrika’birlikte dahi insan ve logosuyla yeşil sahalarda mücadele edecek bire bir takımının olduğu bildirildi.

Antalyaspor Kulübünden yapılan açıklamaya bakarak, Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Clarewood JPM’nin başkanı Justin Paulsen, eşi Chanae Paulsen, beceri danışmanı Bevan Dicks ve umumi yönetici Bevan Franch, Antalya’ya gelerek kulübü müzakere etti.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Eren Sakil, başbuğ danışmanı Ferda Ramanlı, arsıulusal ilişkiler ve ciddi planlama departmanı koordinatörü Fazilet Erdal ile aynı araya gelen konuklar, Atilla Vehbi Konuk ve Hasan Subaşı tesisleri ile istekli ayak topu takımının maçlarını oynadığı Corendon Airlines Park Yeri Stadı’nı gezdi.

Vahim, konuklarına kulübün tarihçesi, hevesli futbol dışındaki sportif branşları ve faaliyetlerin yanında tesisler için bilgelik verdi.

İmza töreni amacıyla Atilla Vehbi Misafir Tesisleri’ne sabık astronomi, Fraport SEMIZLIK Antalyaspor Ayak Topu Sorumlusu Nuri Mecnunca ile da tanıştı.

Eren Güç ve Justin Paulsen, burada iki pakt beyninde teşrikimesai anlaşmasını imzaladı. Anlaşmaya göre Clarewood JPM Kulübü, ismini Cape Town Antalyaspor namına değiştirdi. Clarewood JPM Kulübü, logosunda bile yeni ismine akıllıca kendisine değişikliğe gitti.

Kilolu, imza töreninin arkası sıra konuklarına isimlerinin yazılı olduğu Antalyaspor formaları armağan etti.

Share: