İzmir spor haberleri: Karşıyaka’da kabadayı varsa ülkü yok

TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta bu mevsim oynadığı 3 maçta 2 galibiyetle yarışa ortak olan Karşıyaka, mızıka kaptanlarından Uğraş Özbey’in önce 11’dahi oynadığı 90 dakikalardan zaferle ayrıldı. Yeşil-kırmızılı kadroda 2013’ten bu yana 10’uncu sezonunu geçirip yıllardır önce 11’in değişilmezi olan 31 yaşındaki kesici bu sezon 2-0 kazanılan Nevşehir Belediyespor deplasmanında 90 zaman eşkal giydikten bilahare çöz sahada Şehremaneti Derincespor maçında 25 gözyaşı kontenjanına takılıp şaşırtı tıpkısı şekilde kadroya alınmadı.

Kaf-Kaf, Uğraş’in tribünde oturduğu o maçı 1-0 kaybederken, tecrübeli futbolcu Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Bergama Belediyespor deplasmanında formasına esasen kavuştu. Bergama’yı 2-1’le eleyen yeşil-kırmızılılarda Cidal, 3-1 kazanılan serencam 1922 Konyaspor deplasmanında de evvel 11’bile 90 an format giydi. Karşıyaka’da Konya deplasmanında İhsan Furkan ve yeni aktarma Recep kontenjana takılırken, yeşil-kırmızılı mızıka küme ve kupada Çarpışma’in 11’üstelik oynadığı 3 maçı bile kazanmayı başardı.

BİLETLER SATIŞTA

Ligde cumartesi haset Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor uğrunda Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda 8.5 sene sonradan taraftarıyla bulaşmaya hazırlanan Karşıyaka’birlikte biletler satışa çıktı. Sezonluk tıknaz kartların bile 600 ile 3 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışının sürdüğü Kaf-Ka’ta Mercanköşk maçının bilet fiyatları mektepli 20, maraton dal 35, maraton zir 50, numaralı zir 60, VIP A-C 150, VIP B 300 TL kendisine açıklandı. Biletler maç gününe kadar kulübün lisanslı işaret mağazalarında, maç günü de stadyum gişelerinde satılacak.

Share: