Kasırga ve Gelişim Komple Oto Slalom Yarışmasına Ağır Sıklet İlgi

Melikgazi Şehremini Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi ve Eskişehir Araba Sporları Kulübü işbirliği ile düzenlenen Slalom Oto Yarışmasına sporseverlerin, oto yarış tutkunların ile ailelerin alçak rabıta gösterdiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi adına değişik etkinlikte vatandaşları bir araya getirerek galeyan ve aksiyon yoğun ayrımsız periyot yaşattıklarını tamlayan Komutan Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Hafta sonu oto konkur tutkunlarına yine ev sahipliği yaptık. nefes nefese izlenen yarışmalarda iri kasırga ve coşku yaşandı. Slalom yarışları iki ayı grupta yapıldı. Şalter uzunluğu 4 metre şeş ve üstü tutmak amacıyla. Mecmu 34 yarışçı yar aldı. Bu yarışmalardan ikisi hanım ve ayrıca dahi ayrımsız sakat yarışmacımız yer aldı. Yarış sonucunda düzenlenen bergüzar töreninde saniye farkı ile kazananlara ödülleri verildi. Ancak asıl kazanan Kayserimiz oldu. Zira hem tanıtım hem da sosyal aynı aktiflik kendisine Kayserimizin bu alanda dahi dalan olduğunu göstermiş olduk. Lüzumlu zaman yapılan ‘slalom’ ile yarın yapılacak olan ‘tırmanma’ yarışmalarında Kayserimize kullanılmamış tıpkı meram ve vizyon katmış olduk” dedi.

Gerçekleştirilen bağış töreninde cümle yarışmacılar ve hele benzeri engeli ile iki kadın yarışmacıyı kutlayan Komutan Dr. Mustafa Palancıoğlu, yarınki tırmanma yarışmasının startını vererek cümbüş ve aksiyonun yarında bitmeme edeceğini sözlerine ekledi. – KAYSERİ

Share: