Manisa FK, Eskimemiş Malatyaspor’dan Doğukan’ı kadrosuna kattı

Spor Kıç 1. Tabur ekiplerinden Manisa Ayak Topu Kulübü, Yeni Malatyaspor’un taze kanat oyuncusu Doğukan Emeksiz’i kadrosuna kattı.

Manisa Ayak Topu Kulübü, 23 yaşındaki kanat oyuncusu Doğukan Müft ile 1,5 yıllık itilaf imzaladı. İmza törenine Manisa FK Ayak Topu Bölüm Sorumlusu Erdem Özkan katıldı. İmza töreninde mütekellim eskimemiş aktarma Doğukan Emeksiz, “Projeleri, hedefleri olan bir kulüpte olduğum amacıyla mutluyum. Manisa Futbol Kulübü’nün muvaffakiyet üzere elimden geleni yapacağım. Yeryüzü güdük sürede takımıma ulama sağlayıp hedefimiz olan Süper Tabur’e üremek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Doğukan Emeksiz’e Manisa Futbol Kulübü formasıyla başarı dileyen Ayak Topu Yazıhane Sorumlusu Erdem Özkan ise “Doğukan bu mevsim Spor Toto 1. Lig’de özen calip oyunculardan biri oldu. Heybetli tıpkısı oyuncuyu Manisa Futbol Kulübü ailesine kattığımız amacıyla mutluyuz. Doğukan’a Manisa Futbol Kulübü forması altında başarılar diliyorum” dedi.

Manisa Ayak Topu Kulübü kullanılmamış transferi Doğukan Emeksiz, 5 Eş 2000 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Futbola Sarıyer altyapısında başlayan Doğukan, daha sonraları Beşiktaş altyapısına karışma oldu. 23 yaşındaki oyuncu, Sarıyer, Afjet Afyonspor ve Yıpranmamış Malatyaspor formaları giydi. Bu zaman Eskimemiş Malatyaspor formasıyla 23 resmi maça çıkan Doğukan, 3 gol ve 3 asistlik takat sınırı sergiledi. – MANİSA

Share: