Niğde’de AK Fırka Kurum Akademisi “Türkiye Yüzyılı” eğitim programı düzenlendi

Niğde’dahi DOĞRU Fırka Genel Model AR-GE ve Eğitim Bilimi Başkanlığı marifetiyle Düzenleme Akademisi çalışmaları kapsamında “Türkiye Yüzyılı” mevzulu yetişek programı düzenlendi.

DÜRÜST Öğür Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İl Hars Merkezi’nde planlı programda, DOĞRU Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Ömer İleri, çarkıt Düzentileme ve Sosyal Asayiş Bakanı Faruk Çelik, gazeteci Ersin Çelik ve Prof. Dr. Mehmet Atmaca, tecrübelerini paylaştı.

AK Parti Genel Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’nin YANLIŞSIZ Tümen iktidarı öncesi ve sonrasındaki yatırım ve hizmetleri kıyasladı.

Ekonomide, sağlıkta, toplumsal güvenlikte, iç ve dış politikada Türkiye’nin adeta uçurumun kenarında olduğu bir dönemin sonunda DÜRÜST Tümen’nin iktidara geldiğini tamlayan İleri, 20 sene süresince ülkeye kazandırılan devasa envestisman ve hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini aktardı.

Eski bakan Faruk Çelik da akıbet 20 yılda olduğu kabilinden 2023 yılı seçimlerinde da DÜRÜST Parti’nin yine vatandaşların oylarının iri çoğunluğunu alacağını ifade etti.

DÜRÜST Fırka Niğde İl Başkanı Ömer Tığ üstelik katılımcılara teşekkürname etti.

Programa, SELIM Tümen Saylav Dürüst Gültekin, Belediye Reisi Emrah Özdemir, DOĞRU Öğür Gestalt İlçe Başkanı Mehmet Şanlı Şafak, Karı Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Cahillik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu, kaza şehremaneti başkanları ve partililer katıldı.

Share: