SAKARYA’DA HEKIM VE GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ DARBEDEN SAYRI YAKINLARINA GÖZALTI

SAKARYA’nın Ferizli ilçesinde gittikleri hastanede rahatsızlanan babalarıyla ilgilenilmediğini öne sürüp doktor ile düzenlilik görevlisini darbeden 2 cömert gözaltına alındı.

Olay, 20 Son Teşrin haset geceleyin saatlerinde meydana geldi. Evinde rahatsızlanan E.T.’yi oğulları E.T. ve O.T. Ferizli Mehabet Hastanesi’ne götürdü. Bu tam başka hastayı muayene eden doktor E.C.?nin odasına giren kardeşlerden biri, sayrılarevi girişindeki araçtaki babası ile ilgilenmesini istedi. Hekim ise hastayı sondaj ettikten sonradan babasıyla ilgileneceğini belirtti. Buna sinirlenen bu sevimli, doktora saldırdı. Hekim E.C., olayların daha çok büyümemesi üzere dışarı çıkıp araçtaki E.T.?yi, müdahale etmek için can aldı. Bu tam başka cömert üstelik tartıştığı asayiş görevlisini darbetti.

Hastaya müdahalesinin peşi sıra rahatsızlanan hekim E.C., Sakarya Yenikent Büyüklük Hastanesi’ndeki kontrollerinin peşi sıra görevi başına döndü. E.C. ve asayiş görevlisinin şikayeti üstüne 2 cömert polis güçleri marifetiyle gözaltına alındı.

Olayla ait anket sürüyor.

Share: