Saylav Aydemir “Bu yıl çiftçimizin yüzü gülüyor”

AK Tümen Balıkesir Mebus Pakize Bahtiyar Aydemir Manyas ilçesi ve rustik mahallelerini ziyaretinde bu yıl çiftçinin ürün ve fiyatlardan yüzünün güldüğünü söyledi.

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Manyas’ta YANLIŞSIZ Fırka ilçe başkanı Yücel Günay ve partililer yoluyla karşılandı. Benzeri müddet parti binasında partililer ile sohbet fail Mutlu, Manyas’ta gaz çalışmalarına önümüzdeki Ilk Teşrin ayında başlanacağı müjdesini verirken, partililer buğday dahi olduğu kabil çeltikte da Toprak Mahsulleri Ofisinin çekicilik yapmasını istediler. Ekincilik ve Orman Bakanına konuyu ileteceğini belirten Milletvekili Mutlu “Mazi Erdek ilçemizdeydim zaman buradayım, çiftçimizin yüzü gülüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız başta buğday girmek için ürünlere fena hâlde fiyatlar verdi. Bu açıdan çiftçimiz kıvançlı, inşallah daha gani olacağız. Bütün amacımız ülkemizin bağlanak, muadele içerisinde kudretli çalışmalara imza atmaktır. Tığ milletimize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Partililere umumi intihabat amacıyla sahaya inmelerini, vatandaşla tıpkı görüşmelerini ve onları dinlemelerini kaynak etti. Çıkışta esnafla selamlaşan Aydemir daha sonra Kaymakam Koray Çelik’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Çelik ile benzeri süre mülaki Saylav Pakize Mutlu Aydemir, ilçede yapılan icraat, yatırımlar ve yapılacak olan Hükümet konağı ve sayrılarevi projeleri karşı kuruntu alışverişinde bulundular. – BALIKESİR

Share: