Atak Vakalarının Önüne Boşamak İsteyen Üç Genç Kız Bakın Elbette Bir Buluş Yaptılar

Bu senaryoyu çok duymuşsunuzdur. Beş Altı kız bacanak ummak amacıyla dışarıya çıkarlar. Müziğin sesi çok yüksektir ve birbirlerinin kulağına tıpkı öz beyan etmek amacıyla eğilirler. O tam ızdırap oruçlu birisi içkilerine tılsım atar. Ihvan birbirlerinden ayrıldığında ve ilacın etkisi bulaşık ettiğinde kız bayılır. O tam ızdırap oruçlu kişi kızı kaçırır.

Birçok atak vakasında kurbanın içkisine ilaç atılmıştır. Carolina, Susana ve Victoria ismindeki üç eş ise buna bir akıbet isnat etmek için tam tıpkı çözüm ürettiler.

Susana Capello, Carolina Baigorri ve Victoria Roca liseyi daha bitirmemelerine rağmen namuslu bir işe imza attılar. ‘Aptal Erkeklik Organı’ ismini verdikleri ürünle, içkilerine çare atılmış kişiler pipetin renginin değişmesiyle durumun farkına varabiliyorlar.

Susana Capello, Miami Herald’a “Bu ana ve tedricen büyüyen tıpkı sav. Amacımız bunun önüne olabildiğince geçebilmek” dedi.

GHB ve anestezilerde mergup ketamin, tecavüzlerin kurbanları üzerinde arz çokça kullandığı ilaçlar. Susana, Victoria ve Carolina’nın amacı de bu ilaçları tayin eden ve belirleme etmesi halinde rengi değişen bire bir pipet tasarlamaktı.

Liseye giden Susana, Victoria ve Carolina durumun ne kadar pres olduğunun farkına vardılar. Kadınlar amacıyla gür bir çözüm olacağını düşündüler.

GHB yahut ketamin içeren içeceklerde düşüncesiz pipetin kullanılması halinde pipetin rengi maviye dönüyor.

Susana, “Fikrimizi somut bire bir ürüne dönüştürebilmek amacıyla haddinden fazla çalıştık” dedi.

Çabaları sonuç verdi. Üç kız yaptıkları buluşla bağış aldılar. Ayrımsız ahir adımları ise ürünün patentini almak ve sekans üretime tevdi etmek.

Share: