CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ordu’da esnafı ülfet etti

CHP’li 10 büyükşehir belediye reisi, Kalabalık’de esnaf ve vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Büyükşehir şehremaneti başkanları, kentte düzenlenen “Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması”nın arkası sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla dostça etti, fotoğraf çektirdi. Esnafın ülkü ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, gelişim yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, bir esnaf ziyaretinde, insanların yalınç alışveriş yapabilmesini temenni ederek, “Herkesin geliri bol olsun. Temennimiz o. Iktisat bol olursa varlık üstelik henüz efdal ayla sağlık. İşsiz insanımız olmasın. Öyle dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bilcümle gelişigüzel başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Vahim, Süleyman Baht Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Şehremini Bronz Soyer ile Kültürlü Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu üstelik Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmayan Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Şehremini Kadir Albayrak, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Şehremini Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Şehremini Lütfü Çekişme ve Mersin Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer de esnaf ve vatandaşlarla kardeşçe etti.

Daha sonradan bire bir araya gelen büyükşehir belediye başkanları, sahilde yayan vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Evcil Yönetimlerden Sorumlu Umumi Komutan Yardımcısı ve Kalabalık Milletvekili Seyit Torun, CHP Cıvıl Cıvıl Mebus Mustafa Adıgüzel, CHP Kalaba İl Başkanı Atila Mecnunca, Gülyalı Şehremini Ulaş Tepe ile kâh partililer dahi katıldı.

Share: