Edirne veri | Edirne’de 1 bahtlı Sayısal Loto’dan 836 bin TL kazandı

EDİRNE’dahi 5 milyon TL ekstra ikramiyeli ‘Çılgın Dijital Loto’ oynayan 1 talihli, 7 rakamdan 5’ini doğru kasten 836 bin 176,90 TL kazandı.

‘Çılgın Dijital Loto’nun 8 Ilk Teşrin çekilişinde 5 milyon TL’lik ekstra şişman ikramiyenin rakamları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 yerine belirlendi. Edirne’nin yanında Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ile İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy ve Kağıthane ilçelerindeki mecmu 7 gönül ise oynadıkları evvel 5 rakamla büyük ikramiyeyi paylaştı. Edirne’birlikte iri ikramiyenin huruç ettiği bayi Serhad Ahu, “Dün akşam ezanı bizim mecbur olduğumuz şirketten bir düşünce geldi. Yapılan incelemede, cumartesi günkü çekilişin Türkiye’birlikte 7 modül bayiye huruç ettiği ortaya imdi. Tıpkısı tanesinin de bizim bayimiz olduğunu gördük. Edirne’ye filinta güzel olsun. Tığ bundan esbak yıllarda bile bir nice ikramiye verdik. Bu bile evire çevire oldu. Talihli üzere dahi gayet işine yarayacağını düşündüğümüz bol benzeri mal. İnşallah bir dahaki sefere daha büyük rakamları Edirne’ye kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

TALİHLİ BİLİNMİYOREdirne’deki talihlinin kim olduğunu bilmediğini belirten Ceylan, “Şu anda gelişigüzel madde yok. Bu işlerde elbette kim talihliler evvel geçmiş kendilerini az buçuk saklar, hangi yapacaklarını bilmezler. Normal karşılıyoruz. Havari olacağımız her molekül varsa tahsilat üstüne yönlendirmelerimizi yaparız filhakika. Kendisi İstanbul’a gidecek, parasını tahsil edecek” dedi.Talihlinin Bulgaristan’dan mevrut turistlerden biri olabileceği iddialarına da yanıt veren Ceylan, “Sanmıyorum. Edirne’bile haddinden fazla aşkın Bulgaristan’dan gelenler var. Genelde ‘Kazı Kazan’ tarzı oyunlara istek gösteriyorlar amma anlaşılan dahi olmaz tabiatıyla kim” dedi.

Share: