Erkekler, görk uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

Rical, görk uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

KOCAELİ – Erkekler yaptırdıkları güzellik uygulamalarıyla kadınları geride bıraktı. Görk merkezlerinin yolunu tutan erkekler; cilt bakımı, lazer epilasyon, microblading, manikür ve pedikür gibi uygulamaları tercih ediyor.

Elan güzelce ve saf bir cilde iyesi olmak isteyenler gösteriş merkezlerine umu gösteriyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği güzellik merkezleri, imdi erkeklerin bile gözdesi oldu. Kocaeli’üstelik mevcut Sirius Görk Merkezi’nden Ehlivukuf Estetiysen Gökçen Tüvana, erkeklerin manikür, pedikür, yüz bakımı, lazer epilasyon ve microblading uygulamasını çok fazla tercih ettiğini söyledi.

“Rical medikal ten bakımı, manikür pedikür, lazer epilasyon yeğleme ediyor”

Son zamanlarda erkeklerin kadınlardan daha bayındır olmaya başladığını tabir fail Gökçen Güre, “Erkeklerde kendilerine özen gösteriyor. Genellikle rical medikal ten bakımı, manikür, pedikür, lazer epilasyon, nasır ve mantar tedavisi için geliyor. Erkekler hele tümsekli üstü, beniz, üst ve sine kılları amacıyla lazer epilasyonu tercih ediyor” dedi.

“Microblading uygulamasında rical revaçta”

Erkeklerin microblading uygulamasına heves gösterdiğini ifde fail Canlı, “Microblading uygulamasına rical kadınlara bakarak imdi bağ gösteriyor. Erkeklerin microbladingi tercih etmesinin sebebi, tabii aynı kıl yapısı ve natürel ayrımsız teknik olmasıdır. Microblading rötuş icap. Eğer kullandığınız işaret birinci sınıf değilse, uygulayıcı emanet işinde ehlivukuf değilse maalesef bunlar mihman imkânsız ve istemsizce kırıcı neticelere etken benzer. 17 gözyaşı altı tek kimseye microblading ve pudralama yapılmaz. Egzaması olanlara, kap hastası olanlara, Cins 1 diyabet hastalarına, ruh pili takanlara, hormon bozukluğu olanlara, hamilere microblading ve seki pudralaması yapılmaz” şeklinde konuştu.

“Kaşa natürel bire bir vizyon amacıyla microblading yapılır”

Microblading kalıcılığının kap yapısına göre değiştiğini dile getiren Gökçen Dinç, “Deri eğer pigmenti kabul etmezse bir haftaya büyüklüğünde microblading veya pudralama silinebilir. Alışılagelen bire bir cilt yapısına sahipse 6 kamer ile 1.5 sene beyninde kalıcılığı bulunan. Microblading için Makule 2 şeker hastalığı hastalarının doktor onayı alması gerekiyor. Önceleri kanser tedavisi görmüş kişilerin doktor raporu almaları gerekiyor. Microblading hem cihazla hem kendine özel kalemiyle yapılan aynı işlemdir, ayrımlı farklı iğneler kullanılır. Eğer deri yağlıysa kişiye takım pudralama yapılır. Şayet sevimli doğal tıpkısı zevahir istiyorsa ve cildi üstelik buna elverişliyse microblading yapılır” ifadelerini kullandı.

“Kadınlara özeniyoruz”

Güzellik merkezinde işlemlerini yaptıran Sedat Kutu, “Yüzümdeki kötü ve yağlanmalardan yağlık hizmet yaptırmaya geldim. Ayda tıpkı düzenli adına bakım yaptırıyorum. Ayaklarımda mantar hastalığı olması sebebiyle umum ve kıç parmaklarıma manikür, pedikür yaptırıyorum. Lazer epilasyon yaptırıyorum. Sonuç iki yıldır görk merkezinde bakım yapmaya başladım. Kadınların haddinden fazla bakımlı olması sebebiyle onlara özeniyoruz. Tığ de kalıplı kıyafetli olmaya dikkat gösteriyoruz” dedi.

Share: