Fenerbahçe taraftarı, ileri uç oyuncusu amacıyla gözünü kararttı! Twitter’da

Fenerbahçe’de çözülemeyen ayrımsız krize dönüşen golcü transferi taraftarları isyana sürüklüyor. Henüz geçmiş Maxi Gomez ve Moussa Dembele amacıyla yapılan çağrıların bire bir yenisine Galatasaray’ın yakından ilgilendiği İtalyan ileri uç Andrea Belotti eklendi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE ZİRVEDE

Sosyal medyada örgütlenen Fenerbahçe taraftarı, “Mürtefi Antrenör, Belotti’yi al” etiketi ile yönetime çağrıda bulundu. İtalyan golcünün Galatasaray’a kaptırılmamasını talip soluk-lacivertli taraftarlar, Belotti’nin transfer edilmesi yerinde şampiyonluğun geleceğini belirtti. Yapılan binlerce paylaşımın ardından “Ulvi Antrenör, Belotti’yi desise” etiketi sosyal medyada Türkiye gündeminin zirvesine oturdu.

TORİNO FORMASIYLA YILDIZ OLDU

İtalyan milli takımının formasını birlikte giyen kader golcü Belotti, Torino forması ile oynadığı 7 sezonda, 251 maçta 113 gole imza attı. Andrea Belotti kariyerinde sırasıyla Albino Leffe, Palermo ve sonuç olarak Torino formalarını terletti. Antrparantez geçtiğimiz mevsim Torino forması ile 23 maçta 8 gol ve 1 asistlik performansla katkı verdi.Share: