Klasik dil tutkusu ve kampçılık hayalini “Gülgûn Aşk”ta buluşturdu

Düzce’de canlı alışılmış çevirici tutkunu Yasemin Nuran Bulutsuz, tasarladığı pembe renkli arabasıyla çevresinde deste odağı oluyor.

Klasik araçları ve kamp hayatını seven Kilitsiz Küreksiz, arkasına eklettiği dinlenme kampı düzeneği oturmuş aracıyla hayalini gerçekleştiriyor.

Aracına “Gülgûn Aşk” adını veren Açık, AA muhabirine, karavan şeklinde tasarladıkları alanda 3 kişinin ferah ferah konaklayabildiğini belirtti.

Mutat araçları çokça sevdiğini dile getiren Yalınlık, “Bu benim 3. vosvosum. Mutat araçları kullanmanın farklı bire bir zevki var ancak bunda biraz daha ayrımlı şeyler denemek istedik. Dinlenme Kampı hayatı, doğayı ve denizi sevdiğimiz için karavan üzere tasarladık. Dal kasamızın üstünde 3 kişinin konaklayabildiği çadırımız var.” dedi.

Vazıh, caddede ilerlerken “Pembe Aşk”ı gören vatandaşların mutlu olduğunu aktararak, “İnsanlar günün yorgunluğuyla monoton ve bahtsız olabiliyor. Arabayı gördükleri anda insanların yüzünde müthiş ayrımsız tebessüm oluşuyor. Bu haddinden fazla adamakıllı bir husus.” diye konuştu.

Aracıyla Türkiye’de bir nice noktayı gezdiklerini söyleyen Berrak, aracın “bire bir buçuk vosvos” olarak tanındığını sözlerine ekledi.Share: