Kuzenler ortada sâdır tartışma vahşetle sonuçlandı: Benzeri kişinin boğazının kesilerek öldürüldüğü görüngü sonrası mahalleye methal çıkışlar kapatıldı

İlçenin Saraçlı Mahallesi’nde iddiaya bakarak daha önceki soğuk oldukları öğrenilen Erdal Ö. amcasının oğlu Birol Ö.’nün oturduğu evinin önüne geldi. Sokak ortasında bire bir müddet konuşan kuzenler, çabucak tartışmaya başladı.

BOĞAZINI KESTİ

Tartışmanın güdük sürede büyümesi üstüne Erdal Ö. birlikte bulundurduğu bıçakla kuzeni Birol Ö.’ye saldırmaya başladı. Boğazına aldığı bıçak darbesiyle Birol Ö.’nün yere yığıldığını gören çevredeki komşular durumu keyif ve polis güçleri ekiplerine fen verdi. Kısa sürede fenomen yerine mevrut ekipler yerde boğazı maktu ve çok içki kaybettiği öğrenilen Birol Ö.’ye önce müdahale yapılmasının arkası sıra Ünye Fehamet Hastanesine kaldırarak otama altına alındı.

KUZENİ ÖLDÜ, KENDİ YARALI

Yaşanan kavgada makbul bıçak görüngü durumunda, kuzeninin boğazını bıçakla kesen Erdal Ö. ise kavganın yaşandığı yerin tahminî 10 metre ilerisinde dertli halde bulundu. Kuzenlerden Birol Ö. Ünye Celal Hastanesine, Erdal Ö. ise Fatsa Mehabet Hastanesine kaldırıldı. Boğazı kesilerek gösterişli yaralanan Birol Ö. kül müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Gayrı kuzenin ise tedavisi sürüyor.

GİRİŞ ÇIKIŞLAR KAPATILDI

Olayın yaşandığı mahalle ve sokak üzerinde polis ekipleri olabilecek tıpkı kavganın yaşanmaması amacıyla sokağın antre ve çıkışlarını kapattı. Polis ekipleri ayrıca ilçe genelinde kâin özge hususi hastanede ise açık güvenlik önlemi aldı.

Olayla ait anket devam ediyor.Share: