Niğde Stadyumu’nda evvel kazma vuruldu

– Niğde Stadyumu’nda evvel kazma vuruldu

Niğde’ye 7 bin 500 nefis stadyum yapılıyor

NİĞDE – DOĞRU Fırka Niğde Saylav Esaslı Gültekin, 7 bin 500 nefis stat inşaatında incelemelerde bulundu.

Saylav Sahih Gültekin, stadyumda egzersiz salonlarının yanı sıra tün aydınlatmasının birlikte olacağını ifade ederken; taze, nemli herkesin spor yapabileceği tıpkı stadyum mensur ettiklerini ifade etti. Gültekin, inşaatın 2023 yılının ortalarında tamamlanacağının müjdesini verdi. Çabuk bire bir şekilde çalışmaların devam ettiğini belirten Doğru Gültekin, “7 bin 500 nefis stadyumumuzun inşaatını geldik ve yerinde gördük. İnşaatımız hızlıca başladı. Firma yetkililerimize, yapı yeri şeflerimize teşekkür ediyoruz. 7 bin 500 yabanlık, geceleyin aydınlatması olan, idman salonları içeren, gencinden yaşlısına kadar cümle hemşerilerimizin spor yapabileceği, keyifle maç izleyebileceği stadyumumuza 2023 yılının ortalarında kavuşacağız. Firma yetkilimizden de bayram aldık. İnşallah kesintisiz çalışarak, Niğde’mizin haddinden fazla istediği bu stadyumumuzu şehrimize kazandıracağız. Sunturlu ve acul tıpkısı say var. Bu hızımızın daha üstelik artarak stadyumumuzu hemşerilerimize kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz da takipçisi olacağız. Zira spor aşkı bariyer tanımıyor” dedi.

Projede emeği geçenlere teşekkürname eden Rast Gültekin, spor yatırımlarına çabukluk vereceklerini sözlerine ekleyerek, “Cumhurbaşkanımıza teşekkürname ediyoruz. Bilgisizlik ve Spor Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Yetkililerimize, bu projemize ehil çıkan, mesai veren herkese teşekkürname ediyoruz. İnşallah bu projemizi ve değişik projelerimizi Niğde’mize kazandırmaya bitmeme edeceğiz. Niğde’mizi spor yatırımlarında inşallah 2023’te açılabilir, hizmetine sunulabilir bire bir yıl kendisine car edeceğiz. Niğde’mizde spor yatırımlarına atiklik vereceğiz” diye niteleyerek konuştu.

Yüklenici firma yetkilisi ise, sözleşmenin bitiminden çokça daha güdük süre içerisinde stadyum inşaatını tamamlamak istediklerini söyledi.

Share: