Osmaniye’de arazi araçları Off-Road yarışlarına hazır

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off-Road Kulübü’nün birlikte düzenlediği 6. Off-Road Yarışları amacıyla hususi tasarım edilmiş vesait kente geldi.

Osmaniye Off Road Kulübü’nün destekleriyle Osmaniye Belediyesi marifetiyle planlı 6’ncı Off-Road Yarışları, TOSFED Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları, erte Fakıuşağı Mahallesi Dereobası Köy Yolu Off-Road parkurunda başlayacak. Türkiye’nin farklı kentlerinden özel olarak tasarlanan arazi araçları dereceye girebilmek üzere piste çıkacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Paha Kara, görsel şölenin sunulacağı yarışlara bütün vatandaşları nida ederek, “Festivalde Türkiye’nin ciharıyek marifetiyle gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız. Kasırga meşbu yarışlarda bu spora iştiyak vermiş altın kardeşlerimize ve bilcümle yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı yanı Dereobası mevkiinde gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en son düzeyde olduğu yarışlarımızı hep alay malay tutulmak üzere siz kızıl bütün hemşerilerimi nida ediyorum” diyerek konuştu. – OSMANİYE

Share: