SELIM Parti’ye iştiyak verenler aynı araya geldi

YANLIŞSIZ Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, kuruluşundan bu yana tamam kademelerde YANLIŞSIZ Tümen’ye hizmet vermiş Türkiye sevdalısı YANLIŞSIZ yüreklerle aynı araya geldi.

Sohbet havasında gerçekleşen toplantıya DOĞRU Tümen Bursa ülke icra oturmuş üyeleri üstelik katıldı.Toplantıda mütekellim Davut Gürkan, sözlerine DÜRÜST Fırka’nin birlik ve kardeşlik ruhunun adamakıllı aynı örneğini henüz sergileyen ülkü arkadaşlarına ve büyüklerine teşekkürname ederek başladı. Başbuğ Gürkan, DÜRÜST Parti’nin kuruluşundan bu yana her kademeden sav arkadaşının lazım sandıklardaki başarılarıyla gerekse bile Bursa’yı seçkin alanda kalkındırarak Türkiye’nin lokomotifi haline getiren siyaset ve bakım anlayışlarıyla bakir nesillere henüz güçlü bire bir Türkiye tevdi hedeflerine akıllıca ilerlettiğini belirtti.

Türkiye’nin önüne serilen dünyada seçkin alanda küçümseme sahibi tıpkısı büyüklük hedefinin, Cumhurbaşkanı, SELIM Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu ve özgüveni ile taçlandırıldığını vurgulayan Başbuğ Gürkan, şunları söyledi:

“Bu yolda seçkin antlaşma olduğu kadar hep gelişigüzel dallı güllü adımlarla yürüyeceğiz. 20 yıllık başarılarla kırcı tecrübemizi bu iyice devlet ve Bursamız üzere düzentileme, üretme, hizmet ika sevdamızla harmanlayarak henüz nice evire çevire işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır. YANLIŞSIZ Fırka, aynı vefa hareketidir. DÜRÜST Fırka tıpkısı vizyon, Türkiye’nin gücüne gösterişli katmaktan apayrı derdi, amacı olmayanların tıpkısı ve bu arada cereyan ettiği bire bir sorun partisidir. Bu bilinçle herhangi bir ant olduğu kadar saflarımızı ve adımlarımızı sıklaştırarak 2023’e hazırlanıyoruz. Bu yolda yeryüzü şişman destekçilerimiz olan siz zer sevgili büyüklerime, arkadaşlarıma ve güvenini tek antlaşma bizlerden esirgemeyen Bursalılara teşekkür ediyorum.” – BURSA

Share: