SOYLU: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin teknoloji alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye bariyer olmaya etkin Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Aristokrat, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda koymak istemeleri bundandır. Geçmiş alıştıracaklar sonra çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yayla Kekiği’dahi tıpkısı saf temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla toplantı işleyen Soylu, henüz sonra Muharif Gaziler Derneği’ni müzakere etti. Burada gazilerle görüşen Soylu, oradan birlikte Kabakoz, Ahmetli ve Alaca mahallelerini ziyaret etti. Aristokrat, mahalle sakinleriyle tek bir tane selamlaşıp henüz sonra gündeme dayalı açıklamalar yaptı. Soylu’nun Alacalı Mahallesi’ndeki ziyaretinde Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Ala halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den sunu kalbi duygularımla esenleme ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum kim sizler önümüzdeki seçim döneminde Şile’üstelik çok farklı aynı curcunalı getireceksiniz. Merzengûş bizim üzere benzeri kale, zımnında o kalede çokça henüz farklı sesler getireceğinize inanıyorum” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Aristokrat, Türkiye’üstelik 124 terörist kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın sunu baskı yeri, iki yerde terörle savaş zordur. Birisi Ağrı Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Ötekisi Avanos dağlarıdır. Ora dahi ormandır, terörle mücadeleye izin vermez. Orada bile, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş antrparantez Adıyaman’a büyüklüğünde yıllar sonraları PKK’dan tertemiz. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında bir tane benzeri yıldırıcı kalmayacaktır. Şu anda 124 terörist var, başmak numarasına kadar biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye ortada teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, başkaca Türkiye’nin öne geçmesi amacıyla çalışmaların devam ettiğini fakat Avrupa ülkelerinin daima buna engel olduğunu,  LGBTİ’nin bile bu sebeple Türkiye’birlikte yaygınlaştırılmak istendiğini ifade fail Soylu, “300 yılda ilk defa tığ Cumhuriyeti kazandıktan sonra bu makası kapatmak istedik cevaz etmediler. Kafamıza vurdular, bize tabi olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk posta 21’inci yüzyılından esasen itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Soylu Erki saldırıları bundandır. Türkiye’yi kötülemek istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda salmak istemeleri bundandır. Geçmiş alıştıracaklar sonraları çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: