Vali Yılmayan: “Bu dava hepimizin sorunu”

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmayan, kadına müteveccih hovarda mücadeleye destek veren hareket insanlarını makamında ağırlayarak onurluk verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Arsıulusal Mücadele Günü” dolayısıyla, kadına müteveccih çapkın mücadeleye bindi veren iş insanları Kürşat Hamur, İzzet Aysan ve Mısır Yasemini Yıldırım’a onurluk verdi. Il Makamında düzenlenen programda Vali Yardımcısı Vekili Amaç Utkulu Çam, Karı ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Içtimai Teavün ve Tesanüt Vakfı Müdürü Aykut Bulut, Hız Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Ilgım Sezgin Durucan de düz aldı.

Kadına yönelik hovarda mücadeleye destek veren hisse senedi insanlarına teşekkürname fail Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Arkadaşlarımızın kadına yönelik şiddetin önlenmesi anlamında çalışmaları var. Bu çalışmalarından etraf kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Karı ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğümüz bu çalışmaların anısına arkadaşlarımıza plaket hazırladılar. Bugün hem plaketlerini sunduk hem bile bu çalışmalarına teşekkürname anlamında ayrımsız araya geldik. Bu ülkü hepimizin sorunu, bu bahis hepimizi ilgilendiriyor. Bu konudaki hassasiyetinizden ekolojik ortam haddinden fazla teşekkür ediyorum. Bu duyarlık adi güzel tıpkı hassaslık, eş tıpkı çizgi. imdi dahi bu çalışmaların birlikte sürmesini irade ediyorum” dedi. – OSMANİYE

Share: