Başbuğ Özlü, vatandaş ve esnafın nabzını tuttu

Düzce Şehremini Dr. Faruk Özlü, kentin yeryüzü hareketli mahallelerinden biri olan Koçyazı Mahallesinde kurulan semt pazarını ülfet etti. Hem vatandaşın hem esnafının nabzını tutan Özlü, pazaryerinden sevinme duyulmasının kendileri zarfında büyük olduğunu söyledi.

Başkan Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz hafta Koçyazı Mahallesinde açılan semt pazarını müzakere ederek esnaf ve vatandaşlarla tıpkı araya geldi. Beraberinde Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Oya Mefret ve Okan Kaltu’nun yanı sıra muhtar İsmet Darı, Göveri ve Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Fatih Sarıbostan ile gelişigüzel veriş tezgahlarını tek tek gezen Başkan Özlü, vatandaşların nabzını tutmayı de ihmal etmedi.

Çevre mahallelerde eğleşme fail vatandaşların birlikte kullandığı semt pazarının kurulmasından çevre, vatandaşların de pazarcı esnafının da balaban sevinme duyduğunu rapor eden Başkan Özlü, “Kullanılmamış açtığımız taraf pazarımızı ziyaret ettik. Hemşehrilerimizden gelen herhangi bir talep başımızın üstündedir. Milletimiz isteyecek biz gerçekleştireceğiz. Bu bölgede pazaryeri kaynaklı şişman bir ihtiyaç vardı. Görüyoruz kim semt pazarımızla bunu gidermiş bulunuyoruz. Vatandaşımız de esnaflarımız da kıvançlı. Onlar memnunsa bizlerde mutluyuz” dedi. – DÜZCE

Share: