Çamyuva ilişkin münasebet yerinin temeli atıldı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Çamyuva sınırlanmış veriş yerinin anne atma töreni gerçekleştirildi.

Temel atma töreni, kurban kesimi ve duaların okunmasıyla başladı. Dualardan sonra sadık aksata yerinin temeli atıldı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, temel atma töreninde yaptığı açıklamasında, Kemer’e bire bir tutkun iş yeri daha kazandırmaktan âlem mutlu olduklarını söyledi.

Pazar yerinde çalışmaların çokça aceleci ilerlediğini rapor fail Şehremini Topaloğlu, “Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerimizden sonraları Çamyuvamıza bile sınırlanmış iş yerini yapıyoruz. 2 bin 262 metrekarelik bire bir alanda 5 modül çakılı dükkanı olacak. Buradaki pazarımızda 116 pazarcı kapasiteli. Çokça evire çevire ayrımsız alım satım yeri olacak. Hizmetlerimize açıklık vermeden devam edeceğiz. Çamyuvamıza hoş olsun” diye konuştu.

Çamyuva Mahallesi’nde yapılan esas atma törenine, Kemer Şehremini Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcıları Emniyetli Gül ile Baki Yalaz, meclis üyeleri Mustafa Yülüme, Ferhan Amut, şehremaneti vahit müdürleri, şehremaneti Çamyuva mahalle sorumlusu Hür Delice, şehremaneti Tekirova mahalle sorumlusu Ihtiyaç Sulh, Çamyuva Mahalle Muhtarı Rıdvan Vicir, Kiriş Muhtar Faiz Sakil, yüklenici firma sahibi Tuncer Ayar ve davetliler katıldı. – ANTALYA

Share: