CHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Adıgüzel, Çorum’da partisince düzenlenen Cumhuriyet Balosu’na katıldı

CHP Umumi Komutan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Çorum’da partisince Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99’uncu sene dönümü zımnında düzenlenen Cumhuriyet Altını Balosu’na katıldı.

Adıgüzel, kentteki benzeri düğün salonunda düzenlenen programda, baloya katılanların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

CHP’nin erk olması için çalıştıklarını tamlayan Adıgüzel, “Salondaki kalabalığa bakınca görülüyor kim Cumhuriyet Halk Partisi adım adım iktidara gidiyor. Kadınlar ve çoluk çocuk öndeyse iktidara yürüyoruz. Umumi Komutan’ımızın önderliğinde iktidara yürüyoruz.” dedi.

Partilileri CHP’nin iktidar olması için imdi çalışmaya davet eden Adıgüzel, “Tarihimizden aldığımız mirasla, Cumhuriyet’i kuranların kararlılığı ve azmi ile bütün alay malay çalışmalıyız. Kuşkusuz bundan çağ evvel aynı şaşırtıcı yarattıysa Cumhuriyet’i kuranlar, o kararlılıkla, o çalışkanlıkla biz da bugün Türkiye’yi değiştirebiliriz. Umumi Başkan’ımızın akıbet kurultayda yaptığı çağrıyla Cumhuriyet’imizin ikinci yüzyılını el erki ile taçlandıracağız.” diye niteleyerek konuştu.

Baloya CHP Eskişehir Saylav Utku Çakırözer, CHP Çorum Mebus Tufan Köse, CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız ile partililer katıldı.

Share: