DOĞRU Tümen Kol Başkanvekili Bülent Turan Keşan’da konuştu Açıklaması

DÜRÜST Fırka Kadro Başkanvekili Bülent Turan, “Altıyı düzeltilmiş ediyorum, o masanın benzeri ayağı yedi HDP’dir, sekiz FETÖ’dür. Hep biliyor ki o masa kazandığında sunma çokça sevinecek olan tıpkı PKK’nın uzantısı siyasilerdir, iki FETÖ’cülerdir.” dedi.

Turan, Rast Sesler Konuşma ve Piyes Salonu’nda, Keşan Belediyesi Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “41 Ayın Hesabını Veriyoruz” toplantısında, gönül belediyeciliğini önemsediklerini söyledi.

Yollar, köprüler yapmanın yanında içten gönüle yol yapmanın bulunmaz olduğunu tamlayan Turan, DÜRÜST Tümen’nin halkın derdini kelle tacı yaptığını rapor etti.

Türkiye’nin SELIM Öğür’ye 20 sene düşünce verdiğini anlatan Turan, şunları kaydetti:

“O yüzden diyorum Keşan değişmeyen verecek, YANLIŞSIZ Tümen Teşkilatları değişmeyen verecek. Topluluk İttifakıyla bu arada 2023’te yola devam mı edeceğiz, altılı ganyan masa kabil kusurlu oluşumlara imkan mı vereceğiz? Altıyı düzeltilmiş ediyorum, o masanın bire bir ayağı yedi HDP’dir, sekiz FETÖ’dür. Hep biliyor ki o masa kazandığında arz haddinden fazla sevinecek olan tıpkısı PKK’nın uzantısı siyasilerdir, iki FETÖ’cülerdir. Devir sayıyorlar iktidara gelseler de rahatlasak, iktidara gelseler da reddetme olsak, iktidara gelseler üstelik mahcubiyetimiz bitse diye yakarış ediyorlar.

Görmüyor musunuz? Bak ben milletvekiliyim, izlem ediyorum. Şu zaman Demirtaş’ı HDP’den haddinden fazla CHP ziyaret etti. Demirtaş’ın cezaevindeki ziyaretlerine bakın HDP vekillerinden daha çok CHP görüşme etmiş. O yüzden söylüyorum kararı tığ vereceğiz. ya bu kusurlu adamlara bu millete yanlışlık yaparsak imkan vereceğiz evet dahi 20 yıldan beri olduğu üzere yolumuza devam edeceğiz.”

Turan, altılı masanın Türkiye’ye benzeri faydasının olmadığını dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun öz partililerine iri ayrımsız heyecanla “Yanımda mısınız, değil misiniz?” çağrısında bulunduğuna işaret eden Turan, “Namzet olma ihtimali azaldıkça, toplumda denk bulmadıkça, altılı ganyan masada diploma almadıkça gerilmeye başladı, saçmalamaya başladı. Bir âdem kendi ekibi, zat partisine ‘Yanımda mısın?’ der mi Tanrı aşkına.” ifadesini kullandı.

Konuşmaların arkası sıra başarılı uray yöneticilerine armağan verildi.

Toplantıya, AK Öğür Edirne İl Başkanı Sarih İba, YANLIŞSIZ Öğür Çanakkale İl Başkanı Naim Arak, SELIM Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan İnan, şehremaneti çalışanları ve partililer katıldı.Share: