MultiVersus’a Rick and Morty’den Morty Smith geliyor

MultiVersus’un birinci sezonunun yayınlanmasının peşi sıra zaman içerisinde geleceği duyurulan Morty Smith, oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus’un kadrosunda yerini tanıtım fragmanı ile aldı.

MORTY, MULTIVERSUS’A EKLENDİ

Bir basın açıklamasında, “Mega dahi aynı bilimci Rick Sanchez’in zinde torunu Morty, MultiVersus Zaman 1’in ayrımsız parçası kendisine geliyor ve kolunda beş altı numaradan daha dahası olan Bruiser sınıfı aynı ıra” denildi.

Discord sunucumuza akmak amacıyla buraya tıklayınız

“Morty’nin eskimemiş yayınlanan tıpkısı oynanış fragmanında sergilenen cereyan seti, kaslarıyla güçlendirilmiş sol kolu ‘Armothy’ ve ‘Plumbus’ çok gayeli uzaylı cihazından, rakiplerine kendini kırbaçlama ve mütenevvi mermilerin kullanımına büyüklüğünde teknik ve saldırıların bire bir karışımını içeriyor.”

Yayınlanan fragmanda, şu anda oyun içi bire bir satın alma namına kâin olan President Morty karakter varyantını bile içeriyor.

MULTIVERSUS KAREKTERLERİ

Black AdamStripeRick SanchezMorty SmithLeBronThe Iron GiantTazVelmaArya StarkBatmanBugs BunnyFinnGarnetHarley QuinnJakeReindogShaggySteven UniverseSupermanTom and JerryWonder Woman

Share: