MYP MKYK Üyesi Muhacir: “MYP, hak, değim ve türe üzerine toplumu mensur edecek”

Milli Kere Partisi (MYP) Kırşehir İl Başkanı ve MKYK Üyesi Büyüklük Göçmen, MYP’nin doğruluk, değim ve türe üzerine müesses olduğunu söyledi.

Türkiye’de MYP olarak halkın derdiyle dertlendiklerini aktaran Göçmen; “Halkın dertleriyle dertlenmeyenleri uyarıyoruz” dedi. Toplumun gündeminin değişik olduğunu anlatan MKYK Üyesi ve İl Başkanı Göçmen; “MYP yerine çıktığımız yolda, gezdiğimiz herhangi bir yerde vatandaşlarımızın talepleri ile karşılaşmaktayız. Garip gurabanın birlikte düzlük almadan, onların derdini kazara da siyasi iştiyak peşinde değiliz. Türk siyasal tarihinde insanımızın nerede olduğunu yer çalışmalarımızın tamamında aktarıyoruz. Bizler, kendimizi konumlandırdığımız yere insanımızı dahi koyuyoruz” dedi.

Toplumda insanların ötekileştirilmeden milletin uğrunda meydan kabul etme gayretinde olduklarını anlatan Göçmen açıklamasında; “Politik tarihimiz boyunca insanımız bürokratik işlemlerinde tabiri caizse ‘dayı’ aradı. Bizler birlikte bu düzenin yıkılarak, sistemin kurulması için yola çıktık. Fakirleşme ve hayat pahalılığının önüne geçerek toplumda akort ve liyakatı getirme çabamızı üstelik anlatacağız, anlatmaya devam ediyoruz. ‘İnsan ve Merhamet’ ünlü kuracağımız sistemde birlikte hiçbir vatandaşımızın ‘dayı’ya ihtiyacı olamaz. MYP, siyaseti insanımızı refaha erdirmek üzere hedef değil açkı namına görüp sorgulanabilir ve adisyon verilebilir benzeri herkes oluşturacak” diyerek konuştu. – KIRŞEHİR

Share: