Önce beraber tatile geldiği kadını, sonra kendini bıçakladı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bire bir şahıs, evvel bu arada tatile geldiği kadını, daha sonraları kendisini bıçakladı. Rastgele iki yaşama birlikte tehlikeli çorlu adına hastaneye kaldırıldı.

Olay, cemaziyelevvel akşam ezanı saatlerinde Sorgun Mahallesi Herford Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Kırşehir’den Manavgat’a tatile gelen Cenap K. (56) ve Ayşe Z.D. (29), 40 ABF 800 plakalı makine ile Herdford Caddesi’ne geldiklerinde komütatör içerisinde tartışmaya başladı. Aynı müddet bilahare Cenap K., yanı sıra bulunan kadını bıçaklamaya başladı. Bu sırada caddeden motosikleti ile güzeşte 2 taze, evvel kadını adamın elinden kurtardı, henüz sonraları ise 112 Ivedi Çağrı Merkezini aradı.

Bıçağı boğazına dayayıp namına zarar verdi

İhbarın ardından görüngü yerine çokça sayıda polis güçleri ve afiyet ekibi atıf edildi. Yaralı kadın, fenomen yerindeki müdahalenin arkası sıra Manavgat Kerem Hastanesine kaldırılarak tedavi altına makbuz. Cenap K., polislerin gelmesinin ardından bıçağı boğazına dayayıp geçmiş karnını, arkası sıra birlikte boğazını keserek kendisine zarar verirken, polisler biber gazı sıkarak adamı tembel ağıl getirdi. Okkalı yaralanan Cenap K., keyif ekibinin görüngü yerindeki evvel müdahalesinin peşi sıra, görüngü yerinin yakınında bulunan tıpkı özel hastaneye kaldırıldı.

Para yüzünden tartıştılar iddiası

İkilinin, makine içerisinde ispirto alırken aralarında mal tartışması yaşandığı ve tartışmanın sonunda bıçaklama olayının yaşandığı kanıt edildi. – ANTALYAShare: