Annesinin kaybolan değerli dişlerine hediye koydu! Getirene 2 titrem fındık hediye edecek

Ordu’bile ateş parçası 56 yaşındaki Sait Fassal’nın annesi Behiye Karacı 7 Ağustos gecesinde mevt etti. Nemli kadının ağzında ahiret yolculuğu etmeden evvel mevcut 2 skor kızıl diş, iddiaya bakarak o gece ağzından alındı. Annesinin, çalındığını istikbal sürdüğü zer dişleri aynı aydan fazla tıpkı süredir arayan ve müspet aynı sonuca ulaşamayan Sait Müfteri, dişleri getirene bu yılın mahsulü olan 2 ton fındığı vereceğini belirtiyor.

“VEFAT ETMEDEN ÖNCEKI AĞZINDAYDI”

Sait Fassal, annesine son etmeden önceki kemirmek yedirdiklerini ve altın dişlerinin durduğunu, son ettiği gecenin sabahında kaybolduğunu rapor ederek, “Annemin öldüğü akşam saat 02.00-03.00 beyninde dişleri çalma. Elhak 01.15 üzere annem memat etti. Ölmeden geçmiş dişler ağzındaydı, ablam ve ben yemeğini vermiştik. Ayrıca yemeğini vermeden evvel dişlerin yatağın altındaydı ve konuşamadı, yastığın altında olduğunu söyleyince yıkayıp ağzına taktık, sonrasında birlikte kemirmek yedirdik. O esnada zer dişleri ağzında duruyordu. Sonradan ölüm etti, aradan o kadar ant geçti fakat dişler bize ferasetsiz gelmedi. İki sunum peş tarafta zer dişi vardı o zamandan bu yana zayi” dedi.

“ÖLÜYÜ SOYMUŞLAR”

Annemin kızıl dişlerini bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk fındık mahsulünü veriyorum” diyen Sait Iftiracı, “Ego o dişleri, anneme ilgili olduğu amacıyla mezarına koyacaktım, diş hatırat olsun diye saklanmaz. Bu dişleri getirene 2 titrem fındığımı veriyorum. Eğer birisi çaldıysa, şeytana uyduysa dümbelek getirsin. Çok servet yapmaz, yer çok 2 bin TL yapar, ben kendisine 100 bin TL’lik fındık veriyorum. Kim aldıysa o değerli dişlere mi kalık, resmen ölüyü soymuşlar. Ayrımsız aydan fazla oldu halen patırtılı yok, bu köle benzeri keder, burukluk olarak kaldı” şeklinde konuştu.Share: