Bursalı gençlerden Cumhur Reisi Erdoğan’a manalı bergüzar

Bursa’nın Yenişehir ilçesine merbut Çiçeközü Mahallesi’nde aktif çoluk çocuk; Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’a önceki hutbenin okunduğu Sahra Camisi’nin yakma tablosu ile köylerinde okuma barı öğrenen buğulanmış bayanların özlük elleri ile yazmış oldukları mektubu dürü ettiler.

Ak Öğür Bursa Milletvekili Atilla Ödünç’ ad davetlisi namına Türkiye Büyük Kavim Meclisi’ne giden Çiçeközü Köyü Muhtarlığı ve köy gençleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Millet Kütüphanesi ile meclisi konuşma ettiler. Heyet burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir araya geldi.

Çiçeközü Köyü Muhtarı Nizamettin Çımbar, ” Öncelikle Bursa Milletvekilimiz Atilla Ödünç’e köyüm yerine teşekkür ediyoruz. Çok adamakıllı meşbu, meşgul tıpkısı program oldu. Programda Cumhurbaşkanımızın müracaat yaptığı takım toplantısına katıldık. Bursa Milletvekillerimiz ile bire bir araya geldik. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Budun Kütüphanesini musahabe ettik. Ülkemiz için canla başla çalışan Cumhurbaşkanımız ile aynı araya gelme fırsatı yakaladık. Kendilerine Osmanlı döneminde Yenişehir’de kâin geçmiş hutbenin okunduğu cami olan Sahra Camisi’nin yakma tablosu ile 2018 yılında Cumhurbaşkanımız ve Eşi Emine Erdoğan’ın başlatmış olduğu Çiçeközü Köyünde kıraat-yemeni kursuna revan yaşlı bayanların selamını ve kişi elleri ile yazmış oldukları mektubu ilettik. Kendilerine ve mecmu milletvekillerimize tekraren teşekkürname ediyoruz” diye konuştu. – BURSA

Share: