Serencam dakika selen | Karabağlar Şehremini Selvitopu, Gaziler Haftası’nı Kutladı

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 19 Ilkgüz Gaziler Haset ve Haftası kapsamında Türkiye Savaşçı Gaziler Derneği İzmir Şubesi’ni görüşme ederek, gazilerin bu hususi günlerini kutladı.

Şube Başkanı Mütekait Miralay Mehmet Gökmen, yöneticiler ve üyeler marifetiyle karşılanan Başkan Selvitopu, “Sizleri ülfet etmekten gelişigüzel ant değer ve alım duyuyorum. Takkadak bu hususi günlerde değil, herhangi bir ahit hatırlamamız ve sizlerle baş başa durmamız gerekiyor. Zira bu devlet için seve seve canınızı ortaya koydunuz. Karabağlar Belediyesi’nin kapılara sizlere gelişigüzel devir yıldızlı. Başımızın üzerinde yeriniz var. Hepinize mıhlı, uzun tıpkısı dirim diliyorum. Buraya değme geldiğimde hamam ilginizle karşılaşıyorum. Konukseverliğiniz için da ayrıca teşekkürname ederim” dedi.

Şube Başkanı Gökmen de desteklerinden periferi Başkan Selvitopu’na teşekkür ederek, “Temas zaman yanımızda oldunuz, dilek kapılarınızı açtınız. Mesai arkadaşlarınızla gelişigüzel size, bu sakil emek döneminizde başarılar, kolaylıklar diliyorum. Sağolun, var olun” diye konuştu.

Dernek binasını birlikte gezen Başbuğ Selvitopu, gazilerle andaç fotoğrafı çekildi.

Share: