TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini yıldızlı artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini küşade artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Göz İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Eylül’dahi sarih artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile gelişim yeri sahibi kalkmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara şişman fırsat sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere internet üzerinden online adına bile örtüsüz artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 ilde 204 gelişim yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 kamer vade, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 ay vade ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’da yapılacak

Zahir artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’bile yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Örtüsüz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası AŞ ve T.C. Kültür Bankası SERPMEK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların birlik şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Satışla ait teferruatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: