Utku Havalimanı’nın katkılarıyla Utku’in 100. Yılı coşkusu

Büyük Taarruz’un 100. yılı Afyonkarahisar ve Kütahya’da coşkuyla kutlandı. Zafer Havalimanı’nın katkılarıyla Afyonkarahisar, Kütahya ve Galebe Havalimanı’nda zaferin 100. Yılına hususi yerine kurulan ‘Zaferin Yüzü, Senin Yüzün’ foto alanları ve ışık-lazer gösterileriyle katılımcılara görsel aynı şölen sunuldu.

30 Ağustos 1922’birlikte Dumlupınar’dan başlayan Iri Taarruz’un 100. yılı yaklaşırken, Türk milletinin bağımsızlığının tescillendiği bu balaban günün 100. Yıldönümü 27 Ağustos günü Kütahya ve Afyonkarahisar illerinde planlı etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde Afyonkarahisar ve Kütahya’daki belli başlı noktalarda, “Zaferin Yüzü, Senin Yüzün” konseptiyle hazırlanan hususi fotoğraf alanları ve 27 Ağustos akşamı çırağ-lazer gösterileri Kütahya ve Afyonkarahisar halkının de vahim katılımıyla gerçekleşti ve izleyenlere görsel aynı ziyafet sundu.

Zaferin Yüzü, Senin Yüzün

Kütahya ve Afyonkarahisar’da valiliklerin öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikler 30 Ağustos tarihine büyüklüğünde sürecek. Utku Havalimanı’nın destekleriyle 27 Ağustos tarihinde ‘Zaferin Yüzü, Senin Yüzün’ konseptiyle hazırlanan özel foto alanları Afyonkarahisar, Kütahya ve Galibiyet Havalimanı’ndaki noktalarda kuruldu. Fotoğraf alanlarında Utku Bayramı’na hususi fotoğraflar çektiren vatandaşlar, 27 Ağustos akşamı Afyon Kalesi’nde gerçekleştirilen çırağ ve lazer gösterilerini üstelik içtenlikle izleme etti.(AĞABEY-) – KÜTAHYA

Share: